logo
دوران جمع بندی دروس از زبان سروش حقیقت

ما با سروش حقیقت که یکی از رتبه‌های برتر کنکور ۱۴۰۱ است درباره دوران جمع‌بندی درس‌ها مصاحبه‌ای داشته‌ایم که در ادامه به اهمیت این دوره می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

سروش حقیقت رتبه ۴۱ منطقه کنکور ۱۴۰۱ تجربی از شهر تبریز مدرسه شهید مدنی

باتوجه‌به اینکه آزمون‌هایی که ما هم داشتیم مخصوصا توی کلاس ویژه، آزمون‌هایی بود که ما خیلی سریع‌تر  جمع‌بندی رو شروع کردیم. به‌همین جهت دیگه کل فیزیک رو امتحان دادن دیگه چیز عادی شده بود برای من و بقیه. به همین جهت اقدام خیلی خاصی لازم نبود انجام بدم من همون مجموعه تست رو انتخاب می‌کردم و حل می‌کردم و از کتاب‌های فیزیک هم، فیزیک وزارتی من حفظیات رو مرور می‌کردم. 

سایر درس ها در دوران جمع بندی و اهمیت دوران جمع بندی، سروش حقیقت رتبه ۴۱ منطقه کنکور ۱۴۰۱ تجربی از شهر تبریز مدرسه شهید مدنی 

به هر حال دوران جمع‌بندی دورانی است که هر چیزی رو که کاشتن درو خواهند کرد. اگر از این دوران استفاده نکنند، عین اینه که همش از دست رفته. در دوران جمع‌بندی پیشنهاد من این است که از آزمون‌های آزمایشی حتما استفاده بکنن. اگر توی درس خاصی، توی مبحث خاصی مشکل دارن، مجموعه تست از اون مبحث یا در واقع اون درس حل بکنن و حتما در دوران جمع‌بندی  فراموش نکنن که مخصوصا مباحث حفظیاتی کتاب‌ها رو خیلی زیاد مرور بکنن. خیلی شدید کمکشون خواهد کرد.

با ما تماس بگیرید

۰۴۱۶۲۶۶ - ۰۹۰۳۱۲۷۲۰۸۷
۰۹۱۴۲۳۸۹۸۵۳ - ۰۹۳۷۰۹۹۳۹۳۳
۰۹۱۲۰۸۷۹۳۵۰