logo
چند توصیه مهم رتبه های برتر کنکور به کل بچه های کشور

علاوه‌بر اینکه که مطالعه دروس کنکور برایتان اهمیت زیادی دارد. بهتر است به توصیه‌ها و مصاحبه‌هایی که با رتبه برترهای سال قبل شده نیز توجه کنید. اکثر اوقات رتبه‌های برتر کنکور از تجربه‌ای صحبت می‌کنند که توی هیچ کلاس آموزشی به آن‌ها پرداخته نشده و صرفا از روی تجربه به‌دست آورده‌اند. در ادامه به چند توصیه مهم رتبه‌های برتر اشاره کرده‌ایم.

پریا جعفری رتبه ۵۴ منطقه کنکور ۱۴۰۱ تجربی از شهر تبریز مدرسه فرزانگان یک

من همونطور که گفتم هدف توی زندگی مهم‌ترین  چیزه برای انسان و اینکه بیشترین انگیزه رو می‌ده. برای اینکه تلاش بکنه و اینکه توصیه من اینه که هیچ وقت از تلاششون دست برندارن و به راهی که می‌رن اعتقاد داشته باشن و ایمان داشته باشن می‌تونن توی این راه به هدفشون برسن و واقعا به این مسیر علاقه دارن و این علاقه ما می‌تونه ما رو به موفقیت برسونه صددرصد. 

سروش حقیقت رتبه ۴۱ منطقه کنکور ۱۴۰۱ تجربی از شهر تبریز مدرسه شهید مدنی

یدونه نکته که می‌خواستم اشاره بکنم معمولا موردغفلت واقع میشه. بچه‌ها بعضی اوقات حس می‌کنن که در درسی مخصوصا فیزیک نمی‌تونن پیشرفت بکنن و احساس می‌کنن خیلی خشک هستش مسائلش و نمی‌تونن درکش بکنن. نکته اینجاست که شما هر چقدر هم از فیزیک زده شده باشین هر راهی رو که بخواهید برای پیشرفت فیزیک پیش بگیرید، مبداش علاقه‌مند بودنش به فیزیکه. این یک واقعیته. اگر شما فیزیک رو دوست نداشته باشین یا درکش نکنید به هیچ عنوان نمی‌تونید توش پیشرفت بکنید.  به همین خاطر حتما پیشنهاد می‌کنم که خودتون رو هرطور که شده علاقه‌مند به فیزیک بکنید. چون که در غیر این‌صورت قادر به پیشرفت نخواهید بود. 

با ما تماس بگیرید

۰۴۱۶۲۶۶ - ۰۹۰۳۱۲۷۲۰۸۷
۰۹۱۴۲۳۸۹۸۵۳ - ۰۹۳۷۰۹۹۳۹۳۳
۰۹۱۲۰۸۷۹۳۵۰